products

AC1200 (glukozyd laurylowy)

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: AC1200
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Do negocjacji
Czas dostawy: Do negocjacji
Zasady płatności: Do negocjacji
Możliwość Supply: Do negocjacji
Szczegóły informacji
Wygląd zewnętrzny: Jasnożółta mętna ciecz/pasta Solidna treść: 50,0-53,0%
Wolny alkohol tłuszczowy: Maksymalnie 1,0% Popiół siarczanowy: Maksymalnie 3,0%
High Light:

Łagodny niejonowy środek powierzchniowo czynny

,

CAS 110615 47 9 Lauryl Glukozyd

,

Lauryl Glukosyd zmniejszają podrażnienia łagodne pienienie


opis produktu

AC1200 (glukozyd laurylowy)

 

NAZWA PRODUKTU

AC1200

 

OPIS

AC1200 to niejonowy środek powierzchniowo czynny, wytwarzany z naturalnych surowców.AC1200 jest bardzo łagodny i łatwo biodegradowalny.Produkt jest powszechnie stosowany w szamponach, płynach do kąpieli, płynach czyszczących, płynach do mycia naczyń, ze względu na doskonałą łagodność, właściwości pieniące i zdolność do redukcji

podrażnienie.

 

IDENTYFIKACJA PRODUKTU

Nazwa INCI: Glukozyd laurylowy
Nr CAS: 110615-47-9

 

NIERUCHOMOŚCI

AC1200 to niejonowy środek powierzchniowo czynny, który zapewnia doskonałe właściwości myjące, emulgujące, penetrujące i zmniejszające napięcie powierzchniowe.Wykazuje dobrą kompatybilność ze wszystkimi innymi rodzajami surfaktantów.Można znaleźć efekty synergiczne i zagęszczające, zwłaszcza po zmieszaniu z CAPB,
SLS, SLES itp. AC1200 jest bardzo skuteczny w czyszczeniu i obróbce twardych powierzchni.Jak wszystkie produkty APG, AC1200 jest łagodny i łatwo biodegradowalny.
W zależności od czasu przechowywania może wystąpić sedymentacja.W takim przypadku produkt przed użyciem należy podgrzać i mieszać do uzyskania jednorodności.

 

PRZECHOWYWANIE I STABILNOŚĆ

Produkt można przechowywać przez 24 miesiące od daty produkcji w nieotwartym oryginalnym opakowaniu iw temperaturze pokojowej.
Należy go chronić przed światłem, ciepłem, tlenem i wilgocią.Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.Po otwarciu szybko użyj zawartości.

 

APLIKACJE

AC1200 jest szeroko stosowany w produktach higieny osobistej, środkach do czyszczenia twardych powierzchni, agrochemicznych emulgatorach i formulacjach, które wymagają efektów zagęszczających, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości czyszczące, emulgujące i zagęszczające.

 

 

Szczegóły kontaktu
ANECO

Numer telefonu : 86 25 66060698